Nëntotali
0.00

Set Gota, Amber 350cc, 6 Copë

13.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  • • Dizajn i thjeshtë dhe elegant.
   • Të përsosur për party dhe përdorim të përditshëm.

   Materiali: Qelq.

   Kujdes:
   Për shkak të mundësisë së fshirjes së ngjyrës, nuk preferohet të pastrohen çdo herë në enëlarëse.
 • gota,,amber,350cc

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve