Nëntotali
0.00

Gota të Gjata, Azur, 6Cp

5.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Vëllimi: 300 cc.
  Lartësia: 135 mm.
  Diametri lart: 75 mm.
  Diametri poshtë: 61 mm.

  Bëni një dolli për një person ose një rast të veçantë duke përdorur këtë set.
  Mund të pastrohen edhe në mënyrë manuale, ose me enëlarëse.
  Sasia: 6 Copë.
 • gota,gjata,,azur

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve