Nëntotali
0.00

Gota, Riserva Grappa, Bormioli 6 Copë

12.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Gota me formë unike.

  Nga qelqi kristal me rezistencë të lartë ndaj thyerjes.

  Mund të pastrohen në enëlarëse.

  Mund të jenë ideale për raste të veçanta, zyrtare ose rastësore.
  Janë të  sigurta në enëlarëse dhe mikrovalë, dhe mund të përballojn temperatura të larta nëse nxehen dhe ftohen gradualisht.

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve