Nëntotali
0.00

Astra My Gloss Light&Shine

6.20 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Shkëlqim buzësh tepër i ndritshëm dhe i lehtë.

  Cilësi kremoze dhe e lëmuar, jashtëzakonisht e rehatshme.

  JUST SHINE!

  Pigmente të veçanta dhe perla shumë dimensionale reflektojnë dritën, duke siguruar një butësi si pasqyrë në buzë.

  MBULLIM I LEHTË DHE SAKTË

  Aplikuesi fleksibël dhe i sheshtë është krijuar për të maksimizuar rezultatin dhe për të tërhequr buzët me saktësi të madhe.

 • astra,my,gloss,light&shine

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve