Nëntotali
0.00

ASTRA Geisha Brows,Gel

7.25 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Krem xhel për vetullat

  Krem xhel me ngjyrë Astra Geisha Brows ideal për formësimin, mbushjen dhe kujdesin e vetullave.
  I testuar dermatologjikisht. I papërshkueshëm nga uji.

  Me teksturën e tij të papërshkueshme nga uji, të pasur dhe të ndërtueshme, është ideale për krijimin e pamjeve të vetullave që variojnë nga natyrale në të guximshme dhe të sofistikuara.Furça e integruar me kënd të fortë shndërrohet në mënyrë magjike në një furçë me madhësi të plotë për kontroll të saktë dhe butësi.Zbatim i lehtë.
  Mënyra e përdorimit: Nxirreni furçën nga kapaku dhe më pas merrni një sasi të vogël produkti, duke ndjekur formën natyrale të vetullave, nga brenda jashtë. Për një pamje më të guximshme, shtoni më shumë produkt.

 • astra,geisha,brows

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve