Nëntotali
0.00

Astra Make-Up The Romance Palette 02 Pink Romance 8gr

10.40 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Tre paleta që tregojnë një histori të romancës dhe feminitetit. 

  Një kompleks harmonik teksturash që korrigjon lehtësisht, thekson dhe rigjallëron lëkurën. 

  Çdo paletë përmban dy pudra korrigjuese për skulpturimin e fytyrës, një theksues super të pigmentuar dhe një skuqje të mëndafshtë që rrëshqet me lehtësi mbi mollëzat.
  Roza është protagonistja e kësaj palete që zgjon dhe nxjerr në pah shkëlqimin natyral të lëkurës. Pluhurat konturuese në kombinim me një theksues rozë japin shkëlqim dhe sofistikim të thellë

 • astra,make-up,the,romance,palette,02,pink,romance,8,g

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve