Nëntotali
0.00

Astra My Gloss Light&Shine

4.73 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Teksturë kremoze dhe e lëmuar, jashtëzakonisht e rehatshme dhe e lehtë në buzë. 

  Pigmente të veçanta të grimcave reflektuese shumëplanëshe u japin buzëve një shkëlqim si pasqyrë. 

  Aplikues fleksibël dhe i sheshtë, i projektuar posaçërisht për aplikim të lehtë dhe të saktë të shkëlqimit.

  I testuar nga dermatologu.

 • astra,my,gloss,light&shine

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve