Nëntotali
0.00

Korrektor Universal Astra,10ml

13.55 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Përsosmëria është një koncept në ndryshim, i pakapshëm në lëvizjen e përhershme.

  Me veçoritë e tij kameleonike Transformist Foundation + Concealer është produkti Astra i aftë për tii dhënë fund kërkimit për bazën perfekte.

  Formula e tij inovative me veprim të dyfishtë - themel + korrektor - vepron në lëkurë si një trajtim kirurgjik estetik: fytyrë e ngritur, lëkurë pa të meta, madje edhe çehre.

  Tekstura shumë e përzier i ngjitet lëkurës duke minimizuar defektet falë mbulimit të saj të lartë.

  Pigmentet e tij të veçanta përzihen me lëkurën, duke klonuar tonin e tij për një çehre krejtësisht të njëtrajtshme.

  Mjafton një sasi e vogël produkti për të rrafshuar të gjithë fytyrën.

  Finitura gjysmë mat jep një rezultat perfekt dhe opak pak a shumë natyral në varësi të sasisë së aplikuar.

  Fytyra mbetet perfekte deri në 16 orë pa u rënduar dhe mbyllur poret.

  Përmban vitaminë E, një antioksidant i fuqishëm, ekstrakt bozhure me aktivitet zbutës dhe anti-irritues dhe trëndafili, me veti të njohura kundër plakjes.

  Aplikuesi special është krijuar për të përhapur teksturën shumë lehtë.

  Si një korrektor, përdorni majën për rregullime të vogla dhe për të mbuluar defektet, rrathët e errët dhe linjat e holla.

  Si bazë, shpërndajeni produktin në pjesët më të mëdha të fytyrës dhe përziejeni derisa çehrja të jetë homogjene. përdorni majën për rregullime të vogla dhe për të mbuluar papërsosmëritë, rrathët e errët dhe rrudhat e vogla.

  Si bazë, shpërndajeni produktin në pjesët më të mëdha të fytyrës dhe përziejeni derisa çehrja të jetë homogjene. përdorni majën për rregullime të vogla dhe për të mbuluar papërsosmëritë, rrathët e errët dhe rrudhat e vogla.

  Si bazë, shpërndajeni produktin në pjesët më të mëdha të fytyrës dhe përziejeni derisa çehrja të jetë homogjene.

 • korrektor,universal,astra,35ml,korrektor,universal,astra,35ml

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve