Nëntotali
0.00

Astra Eye Patch 3 Ml

3.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Këto njolla sysh ndriçojnë dhe qetësojnë sytë e shurdhër me një formulë ultra të freskët që ofron një dozë shtesë hidratimi, duke reduktuar shenjat e lodhjes. 


  Kontura e syve është e pushuar, e tonifikuar dhe plot energji.

  Kafeina kullon grumbullimin e qeseve dhe rrathëve të errët falë aktivitetit të saj në mikroqarkullim. 

  Acidi hialuronik favorizon elasticitetin dhe tonin e lëkurës falë vetive të tij të jashtëzakonshme hidratuese. 

  Polimer multisensiv bio-biosakarid i marrë nga fermentimi bioteknologjik, i cili siguron hidratim, mbron dhe hidraton konturin e syve.
  Njolla pëlhure shumë të imta. 

  Përmban 3 ml serum energjik.

 • astra,eye,patch,3,ml

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve