Nëntotali
0.00

Astra Make-up Ritual Eye Primer, 10 ml

5.15 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Astra Make-up Ritual Eye Primer, 10 ml, Makeup Primers për Femra,

  Primeri i rimelit Astra Make-up Ritual Eye Primer promovon rimelin intensiv dhe e bën atë të qëndrojë në mënyrë perfekte. 

  Karakteristikat: rregullon tërësisht rimelin derisa heqja e grimit të parandalojë njollosjen e rimelit zgjeron pamjen perfekte të grimit të syve

  Mënyra e përdorimit: Aplikojeni primerin në një shtresë të hollë në të gjithë kapakun dhe përhapeni në mënyrë të barabartë. 

  Vazhdoni duke vendosur rimel.

 • astra,make-up,ritual,eye,primer,,10,ml

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve