Nëntotali
0.00

Maskara Extra Volume-Astra

7.25 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Bojë për vetulla Instavolume e Astra me formulën e saj është krijuar për të rrëshqitur pa probleme mbi qerpikët,

  Duke u dhënë atyre volum maksimal gjatë gjithë ditës.
  Furça në formë orë rëre garanton qerpikë voluminozë që në aplikimin e parë. 

  Qimet super të buta mbështjellin qerpikët, duke i ndarë dhe duke u dhënë volum.

  10ml

 • maskara,extra,volume-astra

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve