Nëntotali
0.00

Astra Subliminal X Voulume Mascara 2.0 - Extra Black

7.25 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Subliminal X Volume mban sekretin e qerpikëve të definuar dhe të volumizuar në të njëjtën kohë. 


  Një ëndërr e realizuar falë kombinimit të formulës së saj ekstra të zezë dhe furçës konike të aftë për të kapur dhe depozituar sasinë e saktë të produktit për një rezultat me ndikim të lartë. 

  FORMULA EXTRA-ZEZE Kombinim perfekt i formulës ekstra të zezë dhe furçës konike në gjendje të marrë dhe depozitojë sasinë e saktë të produktit për një efekt të lartë. 

  TEKSTURA HI-TECH Tekstura e saj e teknologjisë së lartë është e mbushur me ekstrakt fasule mung dhe filiza të tërfilit të kuq, të aftë për të ridensifikuar dhe rritur gjatësinë mesatare të qerpikëve. 

  3 FILMFORMUES TË NDRYSHËM Përzierja e tre filmformuesve të ndryshëm garanton qëndrueshmëri, rezistencë ndaj lagështirës dhe butësi.

 • astra,subliminal,x,voulume,mascara,2.0,-,extra,black

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve