Nëntotali
0.00

Raywell Kit Botox HairGold,3x150ml.

12.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Linja Botox Hair Gold me Botox është një linjë kozmetike profesionale e krijuar për njerëzit që duan të kujdesen për flokët e dëmtuar ose të hollë. Është një trajtim mbushës që i jep flokëve volum dhe dendësi, si dhe një pamje të rregulluar në mënyrë natyrale. Produktet Botox Hair Gold depërtojnë thellë në fibrat e flokëve, duke mbushur dhe rindërtuar strukturën e tyre të dëmtuar. Trajtimi rigjeneron flokun, qysh ne aplikimin e pare merr menjehere nje pamje me te shendetshme, floket behen me te bute dhe me shkelqim dhe me lehte per tu krehur. Efekti i shtimit të + 30% të vëllimit.

  Set:

  • 1 Alcalin Pre Shampo (150 ml) - pastron tërësisht flokët, i përgatit për trajtim me botoks. Lani flokët me 10 ml të produktit. Përsëritni aplikimin e shampos dy herë. Projektuar për të gjitha llojet e flokëve. Rekomandohet të përdorni një shampo alkaline një herë në javë.
  • 2 Kondicioner Filler (150 ml) - kondicioner me botox kapilar, jep volum dhe riorganizon strukturën e flokëve. Aplikoni 15 ml rikonstruktor, masazhojeni nga rrënja në majë, veçanërisht në zonat e dëmtuara, lëreni për 10 minuta duke përdorur një burim shtesë nxehtësie, më pas shpëlajeni tërësisht. Projektuar për të gjitha llojet e flokëve.
  • 3 Repair Cream No Rinse (150 ml) - krem ​​zbutës pa shpëlarje, mbyll kutikulat e flokëve, duke i bërë ato të lëmuara dhe të mëndafshta. Aplikojeni në fund të trajtimit të flokëve tuaj pas trajtimit me botox në flokë të lagur përpara tharjes, ose përdoreni në shtëpi si trajtim pas trajtimit. Shpërndani në sasi të vogla nga rrënja në majë.
 • raywell,kit,botox,hairgold.

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve