Nëntotali
0.00

Tricol Biosky Illuminating and Protective Spray,100ml

6.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Trajtim bukurie me efekt rrezatues. 

  Vetia e tij filmogjene siguron shkëlqim të jashtëzakonshëm, të menjëhershëm dhe afatgjatë. 

  Rregullon flokët e plasaritur dhe i bën të butë dhe të mëndafshtë, fleksibël, të lehtë dhe të mbrojtur.

  Mënyra e përdorimit: Aplikojeni në flokë të lyer ose të thatë, përthithet menjëherë pa lënë mbetje.

 • tricol,biosky,illuminating,and,protective,spray,100ml

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve