Nëntotali
0.00

Vaj Raywell Argan me Kristale Keratine,100Ml

6.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Argan Oil dhe Keratin për flokë të mrekullueshëm.

  Kujdes intensiv.

  Rigjenerim me tre hapa.

  Për flokët e dëmtuar.

  Formula e linjës Argan Hair përmban vaj Argan, një përbërës i çmuar natyral, i cili rindërton strukturën e flokëve nga brenda dhe jashtë.

 • vaj,raywell,argan,me,kristale,keratine

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve