Nëntotali
0.00

Dyll per Depilim,ArcoCosmetici,100ml

1.50 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Hipoalergjik për lëkurë ultra të ndjeshme. Pa kolofon, pa parfum dhe pa ngjyra Ideale për lëkurë veçanërisht të ndjeshme dhe alergjike dhe për ato që kërkojnë natyralitetin maksimal në heqjen e qimeve pa hequr dorë nga një lëkurë e lëmuar dhe kadifeje për një kohë të gjatë.
  Stabilitet i shkëlqyer gjatë gjithë vitit. Veçanërisht i përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme, nuk lë filamente apo mbetje në lëkurë. Futja e perlës në produkt rrit cilësitë e saj estetike dhe hartuese.

  Dyll roll-on për heqjen e qimeve, i tretshëm në yndyrë me ekstrakte natyrale, pa alergjen.
  Ky dyll rul është pjesë e një linje dyllësh për heqjen natyrale, të sigurt dhe efektive të qimeve.
  Është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës dhe rekomandohet veçanërisht për ato me lëkurë të ndjeshme dhe të prirur ndaj alergjive.
  Është i përshtatshëm për ata që i duan produktet natyrale.
 • dyll,per,depilim,arcocosmetici,100ml

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve