Nëntotali
0.00

Young Styling Smooth,250 ml

8.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Straightener Smooth Young Styling - Curler përmban silikone komplekse që balancojnë strukturën e flokëve - efekt kundër ngrirjes.
  Flokët nuk kërcejnë, janë të njëtrajtshëm dhe të lëmuar.
  Kur shtypet në flokë, efekti Locken Frech arrihet pa peshë.

  Përdorimi:  Aplikojeni në flokë të thatë ose të lagur dhe vazhdoni sipas efektit të dëshiruar.

  Për ti drejtuar flokët, aplikojeni drejtuesin në flokë të lagur dhe më pas thajeni deri sa të jenë të lëmuara, ose aplikojeni në flokë të thatë dhe hekurosni.

  Për të krijuar valë dhe kaçurrela natyrale , aplikojeni kaçurrelat në flokë të lagur dhe shtypni butësisht në formën e valëve dhe kaçurrelave.
  Lëreni të thahet natyrshëm, ose përdorni një tharëse flokësh me një shpërndarës.
 • drejtues,flokesh,young,styling,smooth250,ml

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve