Nëntotali
0.00

Maskë pastruese kundër zbokthit Young Black Scrub,250ml

7.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Maskë pastrues kundër zbokthit Edelstein Young Y-Rebalance (Scrub i zi/Antiforfora/Shampo paraprakisht kundër zbokthit/Scrub Purificante/Purifying/Capelli Grassi/Flokë të yndyrshëm/me qymyr bambuje) me qymyr bambuje, me qymyr bambuje dhe qymyr të lagësht.

  Larja me shampo. 

  Rezultati do të jetë një skalp krejtësisht i pastër. Ai përmban argjilë të bardhë dhe mikrosfera perliti, i cili pastron tërësisht lëkurën e kokës nga zbokthi dhe sebumi i tepërt. Vajrat esencialë të limonit freskojnë lëkurën e kokës dhe ekstraktet e rozmarinës dhe hithrës shkaktojnë një veprim pastrimi dhe ndihmojnë në normalizimin e lëkurës së kokës. Përbërësi aktiv është qymyri i aktivizuar i bambusë dhe Piroctone Olamine.

  Rekomandohet për:  Pastrim të thellë të lëkurës së kokës, i cili rëndohet nga formimi i tepërt i zbokthit dhe rritja e yndyrës.

  Mbrojtje kundër:  Maska pastruese Edelsten Young Rebalance mbron nga rishfaqja e zbokthit, kundër kruajtjes dhe rrëshqitjes së lëkurës së kokës.

  Përmban:  Përbërësit eksfolues të  kaolinës  dhe  perlitit  pastrojnë butësisht lëkurën e kokës nga luspat e shëmtuara dhe kruarje dhe thithin vajin e tepërt.  Vaji esencial i  limonit i jep lëkurës freski. Ekstraktet  e rozmarinës dhe hithrës  rregullojnë sebumin dhe nxisin një veprim efektiv pastrimi. Përbërësi efektiv në luftën kundër zbokthit është  Piroctone Olamine  dhe qymyri i aktivizuar i bambusë. Qymyri i bambusë  ka efekte të forta detoksifikuese, lidh toksinat dhe mund të thithë deri në një mijë herë më shumë papastërti sesa pesha e tij. Përveç kësaj, ka efekte të forta gërryese dhe eksfoliuese - nxjerr papastërtitë nga shtresat më të thella, pastron lëkurën dhe thith sebumin e tepërt.

  Përdorimi: Përdorni  maskën për pastrimin e zbokthit 1-2 herë në javë. 

  Aplikojeni maskën në skalpin e lagur ose të thatë dhe masazhojeni për disa minuta. 

  Më pas përdorni një shampo pastrimi kundër zbokthit.

 • maske,pastruese,kundër,zbokthit,young,black,scrub,250ml

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve