Nëntotali
0.00

Spray Young VOLUME për volumin e flokëve 200ml

7.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Spraji Edelstein Young Y-VOLUME  është i përshtatshëm për ti shtuar volum të pasur flokëve të hollë dhe të çaluar.
  Përbërja e bazuar në lëngun e aloe verës dhe orizin forcon boshtin e flokëve dhe i jep atyre plotësi dhe volum.
  Aplikohet lehtë falë aplikuesit të saktë.

  Rekomandohet për:  Spraji volumizues është i përshtatshëm për të mbështetur plotësinë dhe vëllimin e flokëve të imët dhe të çalë.

  Përmban: Aloe vera  ushqen flokët. Vitaminat dhe mineralet e përfshira ndihmojnë në mbajtjen e flokëve të fortë, të shëndetshëm dhe vital.
  Përveç kësaj, ajo mbështet butësinë dhe plotësinë e boshtit të flokëve. 
  Ekstraktet e orizit  përmirësojnë elasticitetin e flokëve dhe reduktojnë fërkimin në sipërfaqe.
  Ndër të tjera, aminoacidet që përmban ekstrakti i orizit forcojnë rrënjët e flokëve, nxisin volumin e flokëve dhe i lënë flokët të butë dhe me shkëlqim.

  Përdorimi:  Aplikoni llakun volumizues në flokë të thatë ose të lagur, veçanërisht në rrënjë.
  Mos e shpëlani llakun nga flokët dhe vazhdoni si zakonisht.
 • spray,young,volume,per,volumin,e,flokëve,200,m

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve