Nëntotali
0.00

Skarë e madhe, SE 022

15.50 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën

Out of stock

Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Grill i  përkryer për piknik apo barbecues familjare, kjo skarë është e mrekullueshme për ata që janë të apasonjuar për  gatim jashtë. Skara është e përbërë nga metali i cili nuk ndryshket. Zgjedhja ideale për një grill të përsosur.

  -Gjatësia: 40.5cm
  -Gjerësia: 47 cm
  -Thellësia:29.5cm
 • skar,skare,zgar,zgare

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve