Nëntotali
0.00

Bankë Ulëse Me Tavolinë, 122X56X74CM, 2776

79.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
  • Shitur dhe paketuar nga e-baa
  • Lista e Dëshirave
  • Lista e Krahasimeve
  • Ruaj në List
  • Përshkrimi:

    Set tavolinë me dy banka ulëse me një dizajn bashkëkohor sjell një stil modern në kopshtin apo ballkonin tuaj. Ky set është padyshim zgjedhja ideale për një pushim të qetë dhe relaksues. E përbërë me korniza metali të lehta, ka një qëndrueshmëri të gjatë. 


    -Përmasat: 122X56X74CM

  • banke,ulëse,me,tavolinë,,122x56x74cm,,2776

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve