Nëntotali
0.00

Raft Metali, 3 Nivele, 101cm

26.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Raft metalik me 3 rafte për vazo, libra etj.

  Raft ekonomik nga profil metalik i lyer elektrostatikisht i zi me trashësi 21 mm.

  Ideale për dhomën e ndenjes, dhomën e gjumit, zyrën ose ballkonin e mbyllur për bimë të brendshme.

  Të pastrohet me një leckë të bardhë të butë dhe solucione pastrimi jo gërryes.

  Dimensionet:

  D 33, D 31, H 101 mm


 • raft,metali,,101cm

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve