Nëntotali
0.00

Raft për Rroba, Metal, 144cm

35.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Rafti i rrobave përshtatet disi në çdo hapësirë ​​për shkak të dizajnit të thjeshtë elegant. E përkryer për një dhomë pa dollap për veshje. Montohet lehtësisht në vetëm disa minuta dhe duket bukur. 

  Nëse keni një hapësirë ​​të vogël dhe keni nevojë për një raft veshjesh, ky është një raft veshjesh i ngushtë, më i gjatë, me nivele për të maksimizuar ruajtjen duke përdorur hapësirë ​​minimale. 

  Shiriti i sipërm i rafteve të veshjeve ofron hapësirë ​​për të varur rrobat tuaja.

  Ky raft rrobash i pavarur është bërë nga material tub metalik i trashë 19 mm.

  Ofron strukturë afatgjatë dhe të qëndrueshme në jetën e përditshme. I pershtatshem per cdo vend te shtepise tuaj, si dhoma gjumi, korridor, cepi i banjos dhe hyrjet.

  Dimensionet: 65x31cm.

  Lartesia Totale: 144cm.

 • raft,rroba,,metal,,144cm

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve