Nëntotali
0.00

Raft Metali, 40x100x188cm, B200G

39.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Raft metalik i cili përshtatet lehtësisht në çdo pjesë se ku e vendosni.Materali i saj cilësor mundëson që të ngarkoni deri në 70kg në secilin raftë.

  -5 rafte 
  -Dimenzionet: 188x100x40
  -Pesha maksimale për secilin raftë:70 kg
 • raft,metali,40x100x188cm,b200g

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve