Nëntotali
0.00

Mouse White Shark, GM-9004, Tristan black

18.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Lloji i mausit: 7D — 7 butona
  Ndërfaqja: USB 2.0
  Lloji i sensorit: Rezolucioni optik
  : 800/1600/2400/4800/6400/12.000 DPI (i rregullueshëm)
  Shpejtësia e përcjelljes: 66 IPS
  Jetgjatsia: 10 mil. herë
  Ndriçimi: RGB 16,8 M ngjyra
  Gjatësia e kabllit: 1,8 m parakordi
  Përmasat: 143 mm x 65 mm x 38 mm
  Pesha: 91 g
  Përputhshmëria: Win 7 / 8 / 10 dhe Mac OS
  Ngjyra: E zezë
  Materiali: Plastike 

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve