Nëntotali
0.00

Mouse White Shark, GM-5008, HECTOR

16.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Pajisur me 7 butona për veprim të shpejtë gjatë lojrave.  I pajisur me sensorin optik Sunplus 199 të klasit të lojrave, i aftë për deri në 6400DPI. Butoni i rregullueshëm DPI mundëson kalimin e qetë ndërmjet 800/1600/2400/3200/4800/6400 DPI, duke ju dhënë nivelin e duhur të saktësisë për cilën lojë po luani.

  -Gjatësia e kabllos: 1.8m
  -Përmasat (mm): 123mm x 71mm x 44mm
  -Ndërfaqja: USB 2.0
 • mouse,white,shark,gm-5008,hector,mous

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve