Nëntotali
0.00

 • Mobileri
 • /
 • Rafte
 • /
 • Raft Magazinimi, Rrotullues, 3 Nivele, Evolife, 93cm

Raft Magazinimi, Rrotullues, 3 Nivele, Evolife, 93cm

39.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Paisja e kuzhinës është thjesht një shtesë e mahnitshme për kuzhinën tuaj pasi jo vetëm që hap rrugë shumë hapësirës së magazinimit me më pak telashe, por më e rëndësishmja, përmirëson komoditetin dhe fleksibilitetin tuaj ndaj aktiviteteve të kuzhinës.

  Është bërë nga materiale çeliku karboni të cilësisë së lartë, rrjetë e lëmuar dhe e përpiktë, duke e bërë atë kundër ndryshkut, rezistente ndaj goditjeve, të qëndrueshme dhe të qëndrueshme për çdo kohë.

  Është MULTIFUNKSIONAL pasi mund të përdoret kudo - në kuzhinë, banjo, bodrum, magazinë dhe më shumë. Ju mund të vendosni një shumëllojshmëri furnizimesh, perimesh dhe frutash për ruajtjen e veglave, lodrave ose çdo gjëje që zë vend në shtëpinë ose zyrën tuaj.

  Pajisur me 4 rrota me rrotullim 360 për LËVIZJE dhe STABILITET TË LEHTË. 

  LEHTË PËR PASTRIMIN pasi është rezistent ndaj papastërtive dhe rezistente ndaj njollave, mjaftueshëm i fortë për ti bërë ballë lagështirës dhe papastërtisë. Baza e saj rrjetë lejon ajrosjen e duhur dhe kullimin e mundshëm nëse përdoret në një mjedis të lagësht.

  Specifikimet:

  Madhësia e produktit: 30 cm x 37 cm x 93cm

  Materiali: Çeliku i karbonit

  Ngjyra: E zezë

  Madhësia e raftit : 30cm x 37cm x 8.5cm

 • raft,magazinimi,,rrotullues,,evolife

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve