Nëntotali
0.00

Telekomand Xiaomi Mi TV Stick EU

59.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  CPU: Cortex-A53 me katër bërthama 2.0 GHZ
  sistemi operativ: Android TV 9.0
  Rezolucioni i daljes: 2K (1080P)
  Dekoder video: VP8, VP9, ​​VC-1, H263, H.264, H.265, MPEG1/2/4
  Formati i videos: RMOV, AVI, MKV, TS, Mp4
  Dekoder audio: DOLBY, DTS
  Format audio: MP3, AAC, Flac, OGG
  Formati i fotografisë: JPG, BMP, GIF, PNG, TIF
  Të tjera: Mbështetje 5.1 Dalja e tingullit rrethues: Po
  WiFi: 2.4 GHz + 5 GHz WiFi me dy breza
  802.11 a/b/g/n/ac
  Furnizimi me energji elektrike: USB 2.0 Port x1
  Ndërfaqja: HDMI, OTG, Type-C, USB3.0
  Gjuhët: Shumëgjuhëshe
  HDMI: HDMI2.0a
  Funksioni HDMI: HDCP
  Përmbajtja: Google Play, Netflix, YouTube, Prime video, etj.
  Konsumi i energjisë: 5 W
  Kërkesa për energji: Lloji i energjisë: Furnizues dixhital me energji elektrike
  Fuqia e hyrjes: 5 V
  Hyrja e përshtatësit të energjisë: 100-240 V / 50-60 Hz
  Pesha e produktit: 0.0850 kg
  Madhësia e produktit: 9,50 x 3,50 x 2,00 cm / 3,74 x 1,38 x 0,79 inç
 • xiaomi,mi,tv,stick,eu,telekomand,xiaomi,mi,tv,stick,eu

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve