Nëntotali
0.00

Collagen Milk Powder,1000g

14.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Maskë për fytyre me Qumesht dhe Kolagjen.

  Ajo eshte e pasuruar me minerale dhe vitamina.

  Ajo mund te perdoret ne lekure te thate dhe per zbardhjen e lekures.


 • collagen,milk,powder,1000g

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve