Nëntotali
0.00

Bathrani Spa, Rose Soap Flowers,220Gr

14.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Bathrani Spa, lule sapuni trëndafili,220gr

  Spa me lule të sapunit për të bukurën e disponimit dhe relaksimit duke pastruar lëkurën. Petalet e bukura shpërndahen në një shkumë të butë që zbut lëkurën tuaj,e akoma më shumë e zbut aroma e saj delikate për të mbajtur këmbët dhe duart me erë të bukur.

  Karakteristikat e luleve të sapunit të spa:

  Përdorni për manikyr ose pedikyr
  Format e bukura të luleve dekorojnë ujin e banjës
  Shkrihet në shkumë sapuni të mëndafshtë
  Pastron në thellësi duart dhe këmbët
  Zbut lëkurën e thatë dhe të ashpër

  Unë jap një ndjenjë të qartë dhe të lirë
 • bathrani,spa,,rose,soap,flowers,220gr

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve