Nëntotali
0.00

Spa Pomegranate,Bathrani,250Gr

6.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Homedics Fig & Pomegranate tableta njomëse 250 gr


  Dezinfektim i pastër dhe pedikyr në spa me kutikulë 

   

  Qumështi rimbush lagështinë, zbut lëkurën dhe kutikulat, ndërsa mjalti jep lëndë ushqyese dhe lagështi. 


  Thonjtë lihen të pastër dhe të zbardhur.   

   

  Udhëzimi: Mbushni banjën e pedikyrit me ujë të ngrohtë, hidhni 1 deri në 3 tableta në varësi të madhësisë së spa-spa-it. 


  Thithni këmbët për 3-4 minuta, vazhdoni me pedikyrin Bathrany. 


  E shkëlqyeshme për një trajtim të tërë të këmbëve

   

   

   Rezultatet/Përfitimet: Pas trajtimit me lëngje, lëkura dhe këmbët ndjehen të hidratuara, duke dhënë një erë freskuese si dhe një shkëlqim të shëndetshëm.

   

   Siguroni një njomje të ndezur për të përmirësuar pedikyrët. Ky njomje deodorizon, zbut lëkurën e ashpër të këmbëve, përgatit dhe eliminon qelizat e vdekura dhe i lë këmbët të buta dhe të lëmuara.

                            

   

  Mund te ju ofrojë jetëgjatësi të gjatë, efekt të fortë tretës, aromë të këndshme, lëndë të para natyrore dhe formula të miratuar nga ITS

   

  Zhvilluar nga profesionistë, për profesionistët, Bliss Naturals shitet vetëm në spa dhe sallone profesionale në mbarë botën. Bliss Naturals vazhdon traditën 10-vjeçare të kompanisë sonë për tu ofruar klientëve vetëm produkte dhe shërbime spa me cilësi më të lartë dhe më inovative, të garantuara

 • spa,rose,bathrani,250gr

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve