Nëntotali
0.00

Ndërprerës me valë Xiaomi Mi Smart Home

15.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Ndërprerës me valë Xiaomi Mi Smart Home
  E përputhshme me sistemin Xiaomi Smart Home - Programohet nëpërmjet App Mi Home - Butoni paralajmërues
  Mi Wireless Switch Global
  Çelësi me valë, një pajisje e nevojshme për shtëpinë inteligjente.
  Instalim me hapa të thjeshtë, i lehtë për tu përdorur.
  Aktivizoni/fikni me porosi produkte të tjera shtëpiake inteligjente.
  Bashkohu me grupin e pajisjeve shtëpiake inteligjente Xiaomi, mund të zotërosh përdorime më të ndryshme.
  Pajisje super praktike për ju dhe familjen tuaj.
  Kjo pajisje Xiaomi sinkronizohet me serverin evropian

   Ndërprerësi me valë Xiaomi Mi Smart Home:
  Emri i markës: Xiaomi
  Modeli: Ndërprerësi me valë Xiaomi Mi Smart Home
  Lloji: Butoni i urgjencës / Sitch
  Materiali: Plastike inerte
  Funksioni: Njoftim/kërkesë
  WiFi: Protokolli ZigBee 2.4 GHz
  E përputhshme me pajisjet inteligjente shtëpiake
  Aplikacioni: I pajtueshëm me Android 4.0+ ose iOS 7 ose më të lartë
  Fuqia: 1 x bateri CR1632
  Përmasat: 3.6 x 3.6 x 1.15 cm
  Pesha: 200 gr
  Përmbajtja e paketimit:
  1 x Ndërprerës me valë Xiaomi Mi Smart Home
 • nderprerës,me,valë,xiaomi,mi,smart,home

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve