Nëntotali
0.00

Dr.Meinaier Sugar Litchi Scrub,650Gr

4.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Dr.Meinaier Sugar Litchi Scrub,650Gr

  Dr Meina Litchi Sugar Scrub pastron në mënyrë efektive lëkurën e vdekur duke qenë në veten e saj në mendimin e saj në fillimin e saj. 

  Ky skrab eksfolues i trupit heq lëkurën e shurdhër dhe të tillë për lëkurën me shkëlqim, të butë dhe të lëmuar. 

 • dr.meinaier,sugar,litchi,scrub,650gr

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve