Nëntotali
0.00

Dr.Meinaier,Himalaya,Bath Salts,450Gr

3.40 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Dr.Meinaier,Himalaya,Bath Salts,450Gr
  • MINERALET E DETIT TË VDEKUR - të gjitha produktet Dead Sea Collection janë një kompleks dhe shumëllojshmëri mineralesh dhe substancash unike natyrore dhe mund të përdoren nga burrat dhe gratë çdo ditë. Ka disa minerale, si magnezi dhe kaliumi, të cilat mund të gjenden vetëm në Detin e Vdekur. Mineralet ndihmojnë lëkurën, flokët, fytyrën dhe gjithë trupin tuaj të qëndrojnë të shëndetshëm, të pastër, të rinj, të bukur gjatë gjithë kohës!
  • Kripa jonë e Detit të Vdekur është kripë 100% e pastër, e pasur me minerale, e përdorur në qendrat e trajtimit dhe qendrave të trajtimit përreth Detit të Vdekur. Kripa jonë e Detit të Vdekur nuk ka qenë e varfëruar ose e përzier me kripëra të tjera. Kripa Himalayan ndihmon për të ushqyer dhe hidratuar lëkurën tuaj si dhe për të relaksuar muskujt tuaj! Mund të përdoret gjithashtu si një njomje e shkëlqyer e këmbëve për të trajtuar këmbët e thata.
  • Të gjitha produktet e Koleksionit të Detit të Vdekur janë natyrale, të padëmshme dhe të sigurta si për mjedisin ashtu edhe për njerëzit. Nuk përmban alkool, parabene dhe sulfate. Është krejtësisht natyral, vegan dhe pa egërsi!
  • Kompania jonë merr pjesë aktive në mbrojtjen e mjedisit. Ne e dimë se ndotja e mjedisit dhe ngrohja globale janë sfidat më të rëndësishme për brezat tanë të ardhshëm. Ne tashmë po e zgjidhim këtë problem sot  produktet tona janë të gjitha të paketuara në kavanoza dhe shishe të riciklueshme. Produktet tona nuk janë testuar te kafshët!
  • Eksfoliron lëkurën e vdekur
  • Zbut lëkurën,
  • Largon erën e trupit
  • Kundër plakjes
  • Redukton rrudhat.
 • dr.meinaier,himalaya,bath,salts,450gr

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve