Nëntotali
0.00

Maska Hidratuese dhe Riparuese me Petalet e Kamomilit,650Gr

7.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
  • Shitur dhe paketuar nga e-baa
  • Lista e Dëshirave
  • Lista e Krahasimeve
  • Ruaj në List
  • Përshkrimi:

    Maskë pelte Neo Beauty Petale Kamomili – Hidraton dhe Riparon. 

    Ekstrakti i kamomilit përmban apigenin, një antioksidant anti-inflamator që zvogëlon skuqjen dhe qetëson shpërthimet e rosacea ose akneve. Petalet e kamomilit ofrojnë përfitime të shumta për lëkurën tuaj si hidratim, zbutje, hidratues, pastrim, eksfolim, kondicionim, tonifikim të lëkurës dhe reduktim të inflamacionit. Të gjitha llojet e lëkurës mund ta përdorin atë, por llojet e ndjeshme të lëkurës ka të ngjarë të përfitojnë më shumë pasi ekstrakti i kamomilit qetëson lëkurën.

  • maska,hidratuese,dhe,riparuese,me,petalet,e,kamomilit,650gr

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve