Nëntotali
0.00

Dr.Meinaier Extreme Whitening Body Milk,500ML

7.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Dr.Meinaier Extreme Whitening Body Milk,500ML

  Ajo zbardh lëkurën tuaj duke e bërë atë të duket më rrezatuese, me shkëlqim dhe rinore. Me përdorim të rregullt, mund të ndihmojë në zbardhjen graduale të lëkurës dhe zvogëlimin e lëkurës së errët, puçrrave, njollave, hiperpigmentimit dhe dhëmbëve.

  Qumështi për zbardhjen ekstreme të trupit

  • Problemi Gluta-AC-Zero
  • 3-S-Glutathone e bardhë
  • Gluta Extract 50G Injection
 • dr.meinaier,extreme,whitening,body,milk,500ml

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve