Nëntotali
0.00

Body Scrub Pro,500g

3.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Një pastrim trupi është një produkt i shkëlqyer për kujdesin e lëkurës. Prej kohësh dihet se në mënyrë që lëkura të ketë një pamje të rregulluar dhe të shëndetshme, është e nevojshme të kryhen herë pas here procedura pastrimi. Kujdesi më i mirë për lëkurën e yndyrshme dhe problematike, veçanërisht ato të prirura ndaj puçrrave, do të krijojë një scrub eksfolues.

  • Kompleksi natyral eksfolues depërton thellë në pore, duke hequr qelizat e vdekura.
  • Përbërësit e produktit i japin lëkurës shkëlqim, largojnë lëkurën dhe skuqjen, duke i dhënë dermës elasticitet, ngjyrë të shëndetshme, butësi dhe butësi.
  • Vajrat natyralë hidratojnë dhe ushqejnë lëkurën.
  • Teksturë delikate për pastrim.
 • body,scrub,pro,500g

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve