Nëntotali
0.00

Spa Scrub me Aloe Vera ,Drmeinaier,500Gr

4.50 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
  • Shitur dhe paketuar nga e-baa
  • Lista e Dëshirave
  • Lista e Krahasimeve
  • Ruaj në List
  • Përshkrimi:

    Scrub Trupi Urtekram Aloe Vera është i formuluar me glicerinë organike, vajra bimore me bazë peeling dhe ushqyes nga farat e brokolit, ulliri, bajame dhe fara jojoba për të qetësuar dhe rigjallëruar. 

    Skrabi i trupit e lë lëkurën tuaj të butë dhe energjike me një aromë të ekuilibruar portokalli, limoni dhe bari limoni. Aplikojeni dhe fërkojeni në lëkurë të lagësht. Shpëlajeni me ujë. Certifikuar nga Ecocert Cosmos Organic, vegan dhe me origjinë natyrore.

  • spa,scrub,,me,aloe,vera,,drmeinaier

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve