Nëntotali
0.00

Bath Salt,Tumeric&Ginger,400Gr

4.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Bath Salt,Tumeric&Ginger,400Gr

   I njohur për vetitë e tij antiseptike, antioksiduese dhe anti-inflamatore, shafrani i Indisë thuhet se zbut artritin duke qetësuar nyjet. Shtoni gjysmë filxhani në një banjë të ngrohtë.

  Ju mund ta perdorni per te gjitha llojet e lekures.

 • bath,salt,tumeric&ginger

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve