Nëntotali
0.00

Xhel për lëkurë ne Domate,320 ml

3.40 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Xheli për lëkurë zbardhuese përmban ekstrakte të domates dhe përbërës të cilët mund të ndriçojnë lëkurën. 

  Largon butësisht qelizat e vdekura të lëkurës dhe e bën lëkurën tuaj të ndritshme dhe të freskët.

  Ju mund ta ndjeni lëkurën tuaj të lëmuar si sipërfaqja e domates, si dhe të pastër dhe të freskët.

  Si të përdorni: 

  Merrni sasinë e duhur dhe aplikojeni në të gjithë fytyrën, me përjashtim të pjesëve rreth syve.

  Masazhoni fytyrën dhe lajeni me ujë. Përdoreni atë një ose dy herë në javë.

 • xhel,per,lëkurë,ne,domate,320,ml

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve