Nëntotali
0.00

White Shark MOUSE GM-1601, SPARTACUS 4800 dpi

14.30 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Dizajni ergonomik me 6 butona për produktivitet dhe efikasitet të lartë. Pajisur me sensorin optik Sunplus 704. Kontroll preciz me 4 cilësime DPI 1200/1600/2400/3200 DPI. 7 ngjyra të ndryshme të lehta LED që ndryshojnë gjatë përdorimit, duke ofruar ndriçim ambiental qetësues (të bardhë, të verdhë, portokalli, të kuq, rozë, vjollcë dhe blu). Përmirëson kontrollin duke parandaluar rrëshqitjen e gishtërinjve. 

  -Rezolucioni: 1200/1600/2400/3200/ 4800 DPI, 
  -Ndriçim i dritës LED: E bardhë, e verdhë, portokall, e kuqe, rozë, e purpurt dhe blu - Ngjyra: e zezë
  -Veshje gome - 
  -Ndërfaqja: USB 2.0, 
  -Gjatësia e kabllove (cm): 150 
  -Dimensionet: 125 x 67 x 40 mm 
  -Pesha: 135g
  -Përputhshmëria: Windows 98SE / 2000 / XP / Vista / 7/8/10, Mac OS
 • white,shark,mouse,gm-1601,spartacus,4800,dpi

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve