Nëntotali
0.00

 • Mobileri
 • /
 • Rafte
 • /
 • Raft Magazinimi, Rrotullues, 4 Nivele, Evolife, 78cm

Raft Magazinimi, Rrotullues, 4 Nivele, Evolife, 78cm

29.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Paisja e kuzhinës është thjesht një shtesë e mahnitshme për kuzhinën tuaj pasi jo vetëm që hap rrugë shumë hapësirës së magazinimit me më pak telashe, por më e rëndësishmja, përmirëson komoditetin dhe fleksibilitetin tuaj ndaj aktiviteteve të kuzhinës.

  Është bërë nga materiale çeliku karboni të cilësisë së lartë, rrjetë e lëmuar dhe e përpiktë, duke e bërë atë kundër ndryshkut, rezistente ndaj goditjeve, të qëndrueshme dhe të qëndrueshme për çdo kohë.

  Është MULTIFUNKSIONAL pasi mund të përdoret kudo - në kuzhinë, banjo, bodrum, magazinë dhe më shumë. Ju mund të vendosni një shumëllojshmëri furnizimesh, perimesh dhe frutash për ruajtjen e veglave, lodrave ose çdo gjëje që zë vend në shtëpinë ose zyrën tuaj.

  Me dizajnin Rrotullues, që mund të rrotullohet majtas dhe djathtas, duke vendosur dhe marrë artikujt më të përshtatshëm dhe të drejtpërdrejtë. Dizajni i modelit të frymëmarrjes së koshit siguron ajrosje (mban frutat dhe perimet të freskëta), ndërkohë që ju mund të vendosni një gjë në majë të raftit.

  Pajisur me 4 rrota me rrotullim 360 për LËVIZJE dhe STABILITET TË LEHTË. 

  LEHTË PËR PASTRIMIN pasi është rezistent ndaj papastërtive dhe rezistente ndaj njollave, mjaftueshëm i fortë për ti bërë ballë lagështirës dhe papastërtisë. Baza e saj rrjetë lejon ajrosjen e duhur dhe kullimin e mundshëm nëse përdoret në një mjedis të lagësht.

  Specifikimet:

  Madhësia e produktit: 26 cm x 26 cm x 78cm

  Materiali: Çeliku i karbonit

  Ngjyra: E zezë

  Madhësia e raftit : 26cm x 26cm x 14cm

 • raft,magazinimi,,rrotullues,,nivele,,evolife

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve