Nëntotali
0.00

Proshutë Viçi, Franca, 100 gr.

2.88 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Proshutë Viçi

  Përbërësit: Mish viçi 100%, kripë, erëza.

  Të ruhet në temperaturë 6C


 • proshute,vii,franca,100,gr.

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve