Nëntotali
0.00

Losion Trupi, Sensitive, Neutrogena 400ml

4.79 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Mendoni për këdo që pëlqen prekjen satenike në lëkurë pas aplikimit të një vaji, por që do të donte që ai të përthithej shpejt dhe të përzihet me lëkurën e tyre. Zgjidhja Neutrogena: Locioni ynë ekskluziv 2-në-1 Oil-in-Locion kombinon hidratimin 24-orësh dhe locionin e hidratimit të thellë që absorbohet shpejt me prekjen satenike të një vaji. E formuluar me vaj me origjinë natyrale, tekstura e tij është e lehtë dhe jo e yndyrshme dhe përthithet menjëherë. Ky produkt e lë lëkurën tuaj të lëmuar, të ushqyer dhe të duket e bukur dhe e shëndetshme. Zhvilluar me dermatologë

  Si të aplikoni Neutrogena Norvegjeze Formula Oil në Locion Deep Hydration 400ml
  Për rezultate më të mira, aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në të gjithë trupin. Aplikojeni sërish pas dushit ose larjes në lëkurë të tharë me peshqir. Nëse keni probleme me hapjen e shpërndarësit, shtrëngoni fort bazën dhe kthejeni shpërndarësin në drejtim të kundërt të akrepave të orës.

  Përbërësit
  Aqua, glicerinë, triglicerid kaprilik/kaprik, vaj Elaeis Guineensis, stearat sorbitan, Gjalpë Butyrospermum Parkii, Dimethikon, Vaj i Farës Sesamum Indicum, C13-14 Izoparafinë, Lecithin, Sakarili-Sakaril-Sakaril-kolate 7 kokat, stearik glikolate. 100 Stearat, Polyakrilamid, Akrilate/C10-30 Alkil akrilate Kryqpolimer, Çamçakëz ksantan, Disodium EDTA, Hidroksid Natriumi, Askorbil Palmitat, Tokoferol, Tokoferil Acetat, Klorfenezinë, Fenoksietanol, Parfum.
 • losion,trupi,,sensitive,,neutrogena

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve