Nëntotali
0.00

Oriz i Bardhë, Ducato di Mantova, 900gr.

1.34 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
  • Shitur dhe paketuar nga e-baa
  • Lista e Dëshirave
  • Ruaj në List
  • Përshkrimi:

    Oriz kokërr. Të mbahet në vend të freskët dhe të thatë

  • oriz,i,bardhe,ducato,di,mantova,900gr.

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve