Nëntotali
0.00

Pashtetë Pule, Meka, 95 gr.

0.70 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
  • Shitur dhe paketuar nga e-baa
  • Lista e Dëshirave
  • Ruaj në List
  • Përshkrimi:

    Pashtetë Pule

    Pashtetë e pulës e sterilizuar, pa konzervues dhe pa gluten.


  • pashtete,pule,meka,95,gr.

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve