Nëntotali
0.00

Elegance Vitamin Gel Extra Strong Hold Styling,500ml

7.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
  • Shitur dhe paketuar nga e-baa
  • Lista e Dëshirave
  • Lista e Krahasimeve
  • Ruaj në List
  • Përshkrimi:

    Elegance Vitamin Gel Extra Strong Hold Styling,500ml

    Perbersit:Glicerinë, aqua, etanol, vaj kastori, glikol monopropilen, karbomer, polietilen glikol, PVP, benzofenon, aromë

  • elegance,vitamin,gel,extra,strong,hold,styling,500ml

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve