Nëntotali
0.00

Orë inteligjente ACME, SW104

45.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Ora inteligjente ACME SW104 e re me pamje delikate është zgjedhja perfekte për ata që dëshirojnë të mbajnë një stil jetese minimalist. Pa detaje tërheqëse, 
  ekran i thjeshtë dixhital dhe pa butona të dukshëm kontrolli në anët. 
  Monitoroni hapat, rrahjet e zemrës dhe kaloritë e djegura gjatë gjithë ditës, merrni njoftimet e thirrjeve dhe mesazheve tuaja dhe mos harroni të regjistroni stërvitjet tuaja. 
  Përveç të gjitha funksioneve kryesore të një ore inteligjente, SW104 ka një bateri mjaft të qëndrueshme - deri në 10 ditë.
  Gjithashtu, ora ka funksione të ndryshme multi-sportive dhe është e papërshkueshme nga uji. Kjo do tju lejojë të vazhdoni të stërviteni në çdo kusht moti.
  Standardi IP68 do të sigurojë që ora të jetë e papërshkueshme nga uji dhe rezistente ndaj pluhurit, dmth ju mund të shkoni në peshkim, dush ose not me të.
  Informon për telefonatat dhe mesazhet hyrëse, takimet e ardhshme, njoftimet e aplikacioneve celulare.
  Ora ka 5 mënyra të ndryshme sportive: ecje, vrapim, çiklizëm, vrapim në rutine, shëtitje.
  Gjurmon kaloritë tuaja të djegura gjatë gjithë ditës, Ora inteligjente do tju kujtojë të qëndroni aktiv pas periudhave të gjata pasiviteti.
  Numëron orët mesatare të gjumit, kohën e gjumit të thellë dhe të lehtë, tregon orën e rënies në gjumë dhe zgjimit.
  Seancat e frymëmarrjes do të ndihmojnë në rregullimin e ritmit të zemrës, uljen e stresit dhe relaksimin.
  Ekrani aktiv tregon datën dhe orën, kaloritë e djegura, rrahjet e zemrës dhe veçori të tjera, pajisja kontrollohet me një buton prekjeje të hijshme, mezi të dukshme.
  Numëron hapat, distancën.

  Lloji i ekranit: IPS
  Jetëgjatësia e baterisë: Deri në 10 ditë
  Përputhshmëria: Android 4.4 e lart, iOS 8.0 e lart, Bluetooth v4.0 e lart
  Rrip: E lëvizshme


Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve