Nëntotali
0.00

Parfum për Femra, Boss, Femme, 50ml.

34.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Parfum për Femra, Boss, Femme.

  Shijoni aromën e parezistueshme të frutave me lule duke përdorur këtë parfum të sofistikuar Boss Femme nga Hugo Boss për gratë, është një nga aromat e freskëta. Ky parfum përfaqëson femrat gazmore.   

  Top Notes:

  -Mandarina

  -Rrush i zi pa fara

  -Freesia

  Middle Notes:

  -Jasemin

  -Zambak

  -Trëndafila Bullgarë

  Base Notes

  - Qelibar

  -Kajsi

  -Limon


 • parfum,per,femra,,boss,,femme,,50ml.,parfim

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve