Nëntotali
0.00

Çarçaf Shtrati, Për Dy Persona, 200x220cm.

8.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Çarçaf Shtrati

  Çarçaf shtrati i lehtë për tu vendosur dhe tërhequr nga dysheku, falë llastëkut elastike i cili edhe e mban çarçafin në vend. Pëlhurë e qëndrueshme  e thurur nga pambuku- një material natyral i butë që merr frymë, thith lagështi dhe nuk permbanë substancat që mund të dëmtojnë lëkurën ose shëndetin tuaj. Një zgjedhje e sigurt që ju lejon ju dhe familjes tuaj të flini mirë.

  Dimensionet: 200x220cm.

  Materiali: 66% Pambuk, 34% Poliester


Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve